rosetta dil eğitim seti programı

rosetta dil eğitim seti programı

Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Mart 26, 2009 6:25 am

Arkadaşlar ister bilgisayarınızda istersenizde dvd ye atarak kullanabilinir kolay gelsin toplam 21 part tır işinize yarayacağını düşünüyorum linkler aşşağıda

İNGLİZCE VEYA LİSTEDEKİ BASKA BİR DİLE SIFIRDAN BASLAYIP ORTA SEVİYE İNGİLİZCENİN SONUNA KADAR YUKSELEBİLİRSİNİZ.BU SEVİYEDE SİZİN BUTUN İŞLERİNİZİ GOREBİLECEK BİR SUZEYDİR.
ROSETTA STONE ÇOKLU DİL EĞİTİM SETİ DVD
THE ROSETTA STONE LANGUAGE SYSTEM DVD
DVD İÇERİSİNDE 22 FARKLI DİL MEVCUTTUR. DVD İÇERİSİNDE BULUNAN DİLLER:

TAK ÇALIŞTI ÖZELLİĞİ İLE BİLGİSAYARA KURULMADAN HIZLI BİR SEKİLDE EĞİTİME OLANAK VEREN BU EĞİTİM SETİ İLE HEM EGLENEREK ÖĞRENECEK HEMDE BİLGİSAYARINIZI KASMAYACAKSINIZ.

ROSETTA STONE’S®️ DYNAMİC IMMERSİON™️ YÖNTEMİ İLE YABANCI DİLLERİ ÖĞRENİN!

DİNLEME

· KONUŞMA DİLİNİ ANLAMAYI ÖĞRENİN. ROSETTA STONE, DİNLEYEREK KAVRAMA BECERİLERİNİZİ KOLAY VE DOĞAL BİR ŞEKİLDE GELİŞTİRMEK İÇİN ANADİL KONUŞMACILARINDAN VE GÜNLÜK DİLDEN YARARLANIYOR.

OKUMA
· YAZMA DİLİNİ GERÇEK HAYATTAKİ NESNELER, EYLEMLER VE DÜŞÜNCELERLE İLİŞKİLENDİREREK OKUMA BECERİLERİNİZİ GELİŞTİRİN. YENİ SÖZCÜKLER, DEYİMLER VE CÜMLELER ÖĞRENİRKEN, AYNI ZAMANDA İMLA VE NOKTALAMA BİLGİLERİNİZİ DE KUSURSUZLAŞTIRIN.

KONUŞMA
· DİNAMİK KONUŞMA TANIMA PROGRAMIMIZI KULLANARAK, KONUŞMANIZI ANADİL KONUŞMACILARIYLA KARŞILAŞTIRIN. KONUŞMACININ KONUŞMASINI YAVAŞLATIN VE TELAFFUZUNUZDAN MEMNUN KALANA KADAR KENDİ SESİNİZİ KAYDEDİN.

YAZMA
· DİKTE ALIŞTIRMALARINDAN YARARLANARAK ÖĞRENDİĞİNİZ DİLDE YAZIN. BİLGİSAYAR KULLANDIĞINIZ İMLAYI, SÖZDİZİMİNİ VE NOKTALAMA İŞARETLERİNİ KONTROL EDİP YANLIŞLARINIZI DÜZELTMENİZE İZİN VERİR.

ROSETTA STONE Özellikleri :
Yabancı dilleri en detaylı ve geniş kapsamlı öğrenme sistemi.
Amerikan Devlet Daireleri, NASA, Barış Birlikleri, ve Amerikan eğitim sisteminde kullanılan öğrenme programı ve cd-dvd’leri. 8,000 gerçek hayattan resimlerle öğretim. 210 ders. 550 saat karşılığı öğretim. Detaylı dinleme ve anlama bunu test etme sınavları . Okuma ve Konuşma öğretileri. Doğal dil öğrenmesi sayılan çocukların anne babadan dil öğrenme yöntemi sayılan duy ve nesneyi öğren. Çok tekrarla kelimeyi öğren.
İçerdiği konular:
Selamlama ve Muhabbet. Kişiler ve Toplumdaki pozisyonları,Seyahat ve Kişilerin Nakliyesi. Yol tarif etmek. Yiyecek, yeme içme, aile ilişkileri, sayılar, elbiseler ve giyinme. Taşıtlar ve çeşitleri. Mobilyalar ve Günlük hayattaki malzemeler. Alışveriş ve Dinlenme işlemi. Genel Sosyal Aktiviteler. Takvim bilgileri. Cümle kurma.

Sistem Gereksimleri:
Microsoft Windows 95/98/ME/NT/2000/XP, Pentium II sınıfı işlemci ya da daha üstü, Windows 98/ME için minimum 64 MB RAM, Windows 2000/XP için 128 MB RAM, Minimum 150 MB sabit disk, Internet Explorer 5.0 ya da sonrası, DVD-ROM

rapidshare.com the_rosetta_stone.part01.rar
rapidshare.com the_rosetta_stone.part02.rar
rapidshare.com the_rosetta_stone.part03.rar
rapidshare.com the_rosetta_stone.part04.rar
rapidshare.com the_rosetta_stone.part05.rar
rapidshare.com the_rosetta_stone.part06.rar
rapidshare.com the_rosetta_stone.part07.rar
rapidshare.com the_rosetta_stone.part08.rar
rapidshare.com the_rosetta_stone.part09.rar
rapidshare.com the_rosetta_stone.part10.rar
rapidshare.com the_rosetta_stone.part11.rar
rapidshare.com the_rosetta_stone.part12.rar